Jumbotron parallax image

Vælg Restaurant

Klik, og vælgfor mere info

Sjælland

  • Amager

    Amager

    Reberbanegade 3,

    2300 København S

    Restauranter – AmagerBook bord

    Ring til Dalle Valle Amager,
    for at booke bord: 32 54 54 00

    rest iconBook bord

    Mandag – Torsdag: 10.00-22.00Fredag – Lørdag: 10.00-22.30Søndag: 10.00-21.30

    Email: Amager@dallevalle.dk

  • City 2

    City 2

    Hveen Boulevard 2

    2630 Taastrup

    Restauranter City 2Book bord

    Ring til Dalle Valle City 2,
    for at booke bord: 43 99 00 86

    rest iconBook bord

    Mandag – Torsdag: 10.00-22.00 Fredag – Lørdag: 10.00-22.30 Søndag: 10.00-21.30

    Email: City2@dallevalle.dk

  • Field’s

    Field’s

    Arne Jacobsens Allé 12

    2300 København S

    Restauranter Field'sBook bord

    Ring til Dalle Valle Field’s,
    for at booke bord: 32 20 42 00

    rest iconBook bord

    Mandag – Torsdag: 10.00-22.00Fredag – Lørdag: 10.00-22.30Søndag: 10.00-21.30

    Email: Fields@dallevalle.dk

  • Fiolstræde KBH

    Fiolstræde KBH

    Fiolstræde 3-5,

    1171 København K

    Restauranter Fiolstræde KBHBook bord

    Ring til Dalle Valle Fiolstræde KBH,
    for at booke bord: 33 93 29 29

    rest iconBook bord

    Mandag – Torsdag: 10.00-24.00 Fredag – Lørdag: 10.00-24.00 Søndag: 10.00-23.00

    Email: Fiol@dallevalle.dk

  • Fisketorvet KBH

    Fisketorvet KBH

    Kalvebod Brygge 59,

    1560 København V

    Restauranter Fisketorvet KBHBook bord

    Ring til Dalle Valle Fisketorvet KBH,
    for at booke bord: 33 91 93 70

    rest iconBook bord

    Mandag – Torsdag: 10.00-22.30Fredag – lørdag: 10.00-23.00Søndag: 10.00-22.00

    Email: Fisketorvet@dallevalle.dk

  • Glostrup

    Glostrup

    Hovedvejen 140

    2600 Glostrup

    Restauranter GlostrupBook bord

    Ring til Dalle Valle Glostrup,
    for at booke bord: 43 43 03 90

    rest iconBook bord

    Mandag – Torsdag: 10.00-22.00 Fredag – Lørdag: 10.00-22.30 Søndag: 10.00-21.30

    Email: Glostrup@dallevalle.dk

  • Herlev BIG

    Herlev BIG

    Herlev Hovedgade 17

    2730 Herlev

    Restauranter Herlev BIGBook bord

    Ring til Dalle Valle Herlev BIG,
    for at booke bord: 44 91 45 20

    rest iconBook bord

    Mandag – Torsdag: 10.00-22.30 Fredag – Lørdag: 10.00-23.00 Søndag: 10.00-22.00

    Email: Herlev@dallevalle.dk

  • Hillerød

    Hillerød

    Slotsarkaderne 225,

    3400 Hillerød

    Restauranter HillerødBook bord

    Ring til Dalle Valle Hillerød,
    for at booke bord: 93 91 81 11

    rest iconBook bord

    Mandag – Torsdag: 10.00-22.00Fredag – Lørdag: 10.00-22.30Søndag: 10.00-21.30

    Email: Hillerod@dallevalle.dk

  • Slagelse

    Slagelse

    Jernbanegade 10

    4200 Slagelse

    Restauranter SlagelseBook bord

    Ring til Dalle Valle Slagelse,
    for at booke bord: 42 63 32 23

    rest iconBook bord

    Søndag – Torsdag: 10.00-22.00Fredag – Lørdag: 10.00-22.30Søndag: 10.00-21.30

    Email: Slagelse@dallevalle.dk

Jylland

  • Bruun’s Galleri

    Bruun’s Galleri

    M.P. Bruuns Gade 25

    8000 Aarhus C

    Restauranter Bruun's GalleriBook bord

    Ring til Dalle Valle Bruun’s Galleri,
    for at booke bord: 86 20 20 60

    rest iconBook bord

    Mandag – Torsdag: 10.00-22.30Fredag – Lørdag: 10.00-23.00Søndag: 10.00-22.00

    Email: Bruuns@dallevalle.dk

  • Åen – Aarhus

    Åen – Aarhus

    Europaplads 2

    8000 Århus C

    Restauranter Åen AarhusBook bord

    Ring til Dalle Valle Åen – Aarhus,
    for at booke bord: 93 87 88 98

    rest iconBook bord

    Mandag – Torsdag: 10.00-22.30Fredag – Lørdag: 10.00-23.00Søndag: 10.00-22.00

    Email: Aaen@dallevalle.dk

  • Aalborg

    Aalborg

    Nytorv 27, 9000 Aalborg

    Restauranter AalborgBook bord

    Ring til Dalle Valle Aalborg,
    for at booke bord: 93 87 01 01

    rest iconBook bord

    Mandag – Torsdag: 10.00-22.00Fredag – Lørdag: 10.00-23.00Søndag: 10.00-22.00

    Email: Aalborg@dallevalle.dk


Fyn

  • Odense

    Odense

    Fisketorvet 2

    5000 Odense C

    Restauranter OdenseBook bord

    Ring til Dalle Valle Odense Fisketorvet,
    for at booke bord: 65 90 70 00

    rest iconBook bord

    Mandag – torsdag 10.00-22.00Fredag – Lørdag: 10.00-24.00 Søndag 10.00-22.00

    Email: Odense@dallevalle.dk

Det siger vores gæster

Spørgsmål

Søg efter svar ved at skrive i boksen herunder

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
faq_item
Alle spørgsmål

Kontakt os